KinderGarten  > OZ Vrakuňáčik

Názov: Občianske združenie Vrakuňáčik
Sídlo: Železničná 34, 821 07 Bratislava
IČO: 506 176 64
Bankové spojenie pre 2%: Fio banka a.s., IBAN: SK80 8330 0000 0026 0115 5891, BIC: FIOZSKBA

Občianske združenie Vrakuňáčik, založené pri našej škôlke, funguje od roku 2016. OZ Vrakuňáčik sme založili za účelom rozvoja vzdelávacích a záujmových aktivít pre deti v našej škôlke Vrakuňáčik.

Od svojho založenia zabezpečilo OZ Vrakuňáčik množstvo rôznych malých či veľkých vecí pre našich škôlkarov - materiálne zabezpečenie výučby, organizovanie mimoškolských aktivít škôlky (výlety, exkurzie, návšteva divadiel), účasť škôlky na rôznych projektoch, organizácia aktivít pre rodičov a deti priamo v škôlke, zabezpečenie krúžkovej činnosti.

Najviac sa tešíme poslednej aktivite a to zakúpeniu interaktívnej tabule.

V tomto novom roku 2018 plánuje OZ Vrakuňáčik opäť množstvo podnetných a rozvojových aktivít pre naše deti vo Vrakuňáčik.

V mene našich detí i vo svojom chceme veľmi pekne poďakovať za všetky vaše doterajšie príspevky, ktoré nám umožnili udržať si kvalitnú úroveň výučby, ale i všetkých iných aktivít.

Veríme, že aj vďaka Vám dokážeme za financie z 2% z daní zrealizovať ďalšie zmysluplné aktivity.

Ďakujeme, že nás uvediete ako prijímateľa vo svojom daňovom priznaní.