KinderGarten  > Detské centrum Vrakuňáčik  > O nás  > Náš tím

Náš tím

Mgr. Erika Fuseková, riaditeľka detského centra - vyštudovala Pedagogickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, učiteľský odbor anglický jazyk a literatúra. Pôsobila ako učiteľka anglického jazyka na ZŠ pre všetky stupne a ako lektorka anglického jazyka (ReVA jazyková škola) pre pokročilých, v skupinových a individuálnych kurzoch na MH SR. Absolvovala kurzy osobnostného rozvoja (Štyri energie, Osobná efektivita a time management, Mentalita úspechu, Komunikácia) a kurzy FF UK v Bratislave - Psychológia v Kocke a Psychológia v Kocke Plus, úspešne ukončené certifikátom.

Ing. Lucia Brandstetter, zriaďovateľka detského centra, konateľ Kindergarten s.r.o. - vyštudovala Obchodnú fakultu odbor Zahraničný obchod na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Doposiaľ sa venovala práci v oblasti zahraničného obchodu, veľkoobchodu a telekomunikácii. Počas materskej dovolenky si splnila veľký sen a začala sa venovať budovaniu vlastnej materskej škôlky a to prostredníctvom českej franchisingovej spoločnosti KinderGarten. V budúcnosti sa chce naplno venovať tejto oblasti a pokúsiť sa pod značou KinderGarten vybudovať sieť škôlok po celom Slovensku.

Učiteľky a prevádzkoví zamestnanci

Mgr. Lucia Vojteková, učiteľka - vyštudovala Pedagogickú fakultu Mateja Bela v Banskej Bystrici, odbor Bc. vychovávateľstvo, Mgr. andragogika. Pracovala ako učiteľka v súkromnej materskej škole v Dunajskej Strede. Absolvovala rôzne kurzy a školenia týkajúce sa komunikácii s ľuďmi. Je milá, komunikatívna, pracovitá, empatická a veselej povahy, rada sa učí novým veciam, má rada prácu s deťmi, rada kreslí. Jej životné motto: „S úsmevom ide všetko ľahšie“.

Mária Busnyáková, prevádzkový zamestnanec - pani Majka, ktorá sa stará o brušká vašich detí a dohliada na poriadok v škôlke je vyučená predavačka. Najradšej má však prácu v kuchyni a v domácnosti ako gazdiná. Má veľmi rada deti a aj vďaka tomu dnes pracuje u nás v škôlke ako gazdiná a upratovačka. Absolvované kurzy len podporili jej záujem o zdravú výživu a prácu v kuchyni.